Jūnija numurā

Padziļināts ieskats trofeju izstādē "Trophy Grand Prix Rīga 2013"

Atgādināsim vēlreiz – no šā gada 9. līdz 26. maijam Rīgā, Mežaparkā "Rīgas meži" izstāžu paviljonā bija skatāma medību trofeju izstāde "Trophy Grand Prix Rīga 2013". Neapšaubāmi liels un ievērības cienīgs notikums Latvijas medībdzīvē.

Jaunajā MMD numurā lasītājs var iepazīties ar dažādiem vērtējumiem par šo trofeju skati, kā arī ar izstādes "ideoloģiskā un faktoloģiskā materiāla" esenci.

Lasīt vairāk – Redaktora slejā (jūnijs, 2013)Spānis iesaka latviešiem audzēt briežus un pelnīt miljonus

Šā raksta mērķis ir parādīt priekšrocības, ko Latvija varētu iegūt, 1 līdz 10% savas zemes "konvertējot" par privātām iežogotām medību platībām briežiem un citiem pārnadžiem, kā arī parādīt, kā šādā veida medību menedžments noris Spānijā.

Vairāk lasiet MMD lappusēs....

Igaunijā pieņemts jauns medību likums. Mednieki sašutuši

Igaunijas Mednieku biedrības izpilddirektora vietnieks Andress Lillemā (Andres Lillemäe):

– Pie mums nupat ir kā grāmatā par Buratino – saule uzlēkusi, un muļķu zemē sākusies rosība. Kāpēc? Nu kaut vai tāpēc, ka likums stājas spēkā 1. jūnijā, bet vēl nav gatavs neviens (!) tam pakārtotais normatīvais akts....

Vairāk lasiet MMD lappusēs....

Vēl vairāk informācijasMMD "Facebook" lapā.

 

Plašāk par stobriem - no MMD arhīva

MMD jūnija numurā publicēts kārtējais raksts, kas veltīts ieročmeistara Jozefa Lebrūna darbam pie ieroča, kas rudens pusē kļūs par kāda MMD abonenta īpašumu. Raksta ievadā teikts: "Darbi pie MMD abonentu balvas ieroča virzās uz priekšu. Stobrs un aizslēga kārba ir pagatavoti un izgājuši Beļģijas ieroču rūpniecības kvalitātes kontroli "Fabrique Nationale d'Armes de guerre Herstal" (FN) – vienā no leģendārākajām ieroču rūpnīcām Eiropā un pasaulē, kas atrodas Beļģijā, Lježas apkaimē."

Minētajā rakstā arī solīts, ka MMD mājaslapā tiks publicēts raksts no MMD 2011. gada aprīļa numura (04/2011), kurā izklāstītas vītņstobru izgatavošanas nianses. Solījumu pildām – raksts piejams ŠEIT.

Pieraksties jaunumiem